Lubie majsterkować

To miejsce wymiany doświadczeń dla wszystkich tych osób, które budują coś własnymi rękami, we własnych warsztatach, garażach, piwnicach. Każda taka realizacja, projekt jest czymś absolutnie wyjątkowym, często stworzonym z części, którym znajdujemy nowe zastosowanie, nowe przeznaczenie. Chwalcie się swoimi projektami. Niech cały świat je zobaczy!!!

Creality Ender - 3 | PL

Grupa skupiająca użytkowników drukarek Ender 3 i Ender 3 PRO. O ile Drukarka Anet A8 była przez długi okres królową budżetowego druku 3D, to Ender 3, choć kilka lat młodszy jest zdecydowanym królem budżetowych drukarek 3D. Niska cena i możliwość prostych do wykonania modyfikacji sprawia, że to drukarka dla tych wszystkich, którzy nie chcą szybko i łatwo rozpocząć swoją przygodę z drukiem 3D.

Alfawise U10, U20, U30 Polska

Grupa poruszająca zagadnienia związane z bardziej zaawansowanymi technicznie drukarkami Alfawise. Modele U20 i U30 zostały wyposażone w 32-Bitowe jednostki sterujące, jednostki znacznie zwiększające możliwości drukarek. Ich stosunkowo niska cena w porównaniu do jakości wykonania i możliwości sprawia, że jest to jedna z najciekawszych pozycji dostępnych na rynku.

Anet A8 Polska

Grupa dotycząca najpopularniejszej, często pierwszej drukarki 3D, z jaką się zetkniecie. Jej niska cena oraz możliwość nieograniczonych wręcz modyfikacji jest powodem ogromnej popularności.

Garage Links

Szukasz części do swojego projektu lub nowego sprzętu. Masz jednak bardzo ograniczony budżet i chcesz zdobyć listę potrzebnych elementów jak najtaniej? Można ograniczyć koszty, korzystając z linków do Chińskich portali. Aktualizujemy je przynajmniej raz w tygodniu. Znajdziesz tutaj tańsze drukarki, narzędzia plotery CNC. Trzeba czasem trochę poczekać na dostawę z Chin, zdarzają się jednak takie okazje, których nie można przepuścić.