Garage ShoutBox
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wejść do czatu
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

[Zlecę]Elementy wycięte z akrylu

Zlecę wycięcie, elementów zastępczych do mojej maszyny w czarnym akrylu o grubości 6mm. Chodzi tu o zestaw płytek do Systemu Acro, który u nas jest ciężko dostępny, a na paczkę z chin nie chce mi się po prostu czekać. Jeśli jest opcja to nawet chętnie zmieniłbym akryl na aluminium.

Link:https://www.thingiverse.com/thing:2570805

Zainteresowanych proszę o wycenę.

Może by je wydrukować z ABS MX, który ma bardzo dużą wytrzymałość. Śruby 16 z nakrętkami nie dały się zerwać.

Te akrylowe właśnie dwie nogi mi się ułamały bo przez przypadek uderzyłem nogą w maszynę. Ja niestety jeszcze drukarki 3d nie posiadam, ale w przyszłości na pewno taką złożę lub kupię dobrego gotowca. W sumie ważne jest by to wyglądało dość estetycznie. Jeśli uda mi się te nogi skleić to jest też szansa, że laserem dorobię sobie nowe, ale muszę jeszcze dopieścić wszystko i dodać parę poprawek w kodzie. Jednak jeśli koszt będzie w miarę przystępny to na pewno komuś to zlecę. Po przemyśleniu chciałbym 4 nogi i jedną płytkę osi y bo chińczyk krzywo ją obrobił.

@cootje mam ploter frezujacy 1.8x2 metry, albo laser 80W 50x70cm. Mogę wyciąć.... ale dam rade dopiero za tydzień bo mam zamówień już sporo... jak chcesz z lasera to plexa biała, mam na stanie.

Zależy od ceny nie licząc kosztów dostawy.

@cootje za koszta materiałów wytnę, jak mi wyślesz plexe. Jestem z Wałbrzycha, jeśli coś to zmienia 😉

To chyba prościej będzie pomalować tą Twoją ze stanu niż bawić się w wielokrotne wysyłki policz ile byś chciał za cztery nogi i jedną płytkę z osi Y tą od mocowania lasera.

Oferta jest nadal aktualna bo sklejone nogi maszyny nie są zbyt atrakcyjne.