Garage ShoutBox
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wejść do czatu
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Witamy na Forum GMZ

Witamy 🙂

 

Witamy i zapraszamy do pisania 😀

Witam.

Obecnie posiadam Tevo Tarantule Pro (green), CNC 3018. Projektuję w różnych programach 3d, trochę majsterkuję. Od dawna oglądam kanał, dużo można tam znaleźć potrzebnych informacji. Jak będę miał jakieś problemy to liczę na waszą pomoc. 🙂 Witam wszystkich i pozdrawiam.

Witam ponownie na nowym forum

Witam wszystkich pasjonatów druku 3d i nie tylko .

Dzień Dobry,

Po obejrzeniu Trylogii, ale nie Sienkiewiczowskiej postanowiłem nabyć Tevo Tarantule Pro. I teraz uczę się z nią współpracować. Ale różnie to wychodzi. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami wychowamy na przyzwoitą maszynkę. Oczywiście do druku 3d.

Pozdrawiam Wszystkich.

Witam...

Witam

Jestem Piotr zawodowo instalator elektryczny, systemy alarmowe i monitoring o raz hobbystycznie elektronik( trochę naprawa laptopów sprzętu audio unitra, diora wzmacniacze lampowe oraz składanie DIY ) od 32 lat drukarkę sobie niedawno sprawiłem Tevo Tarantule Pro.

Witam serdecznie

Trafiłem tutaj oglądając serie "Xod arduino dla opornych".

Jestem fanem szeroko pojętej energii odnawialnej i pojazdów elektrycznych.

Z arduino niestety żadnej styczności nigdy nie miałem i obawiam się że może mi nie wychodzić,czas pokaże.

Pozdrawiam

Patryk

Witam i pozdrawiam Wszystkich 🙂

Osobiście dopiero zaczynam swoją przygodę z technologiami CNC więc możecie liczyć, że będę truł dupsko więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość 🙂

Zajmuję się projektowaniem i wyrobem noży i broni do hobbystycznego rzucania 🙂 Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przejściem z ręcznego wyrobu do technologii CNC:) I właśnie w tej materii będę pytał o dobór urządzeń i technologii. Jednocześnie póki co chciałbym omijać jak najdłużej duże przemysłowe maszyny ze względu na brak miejsca i warunków wymaganych do postawienia takich maszyn.

Obecnie mój warsztat to całe pół małej piwnicy 😉 Więc i tak czeka mnie szukanie czegoś większego jeśli myślę o jakimś CNC 🙂 Można zobaczyć moje królestwo na jednym z filmów 🙂 https://youtu.be/CpOoeWzTlHc

Raz jeszcze pozdrawiam i czekam na kolejne materiały na YT 🙂

Pozdrawiam

Michał