Jeśli tu zaglądasz, znaczy że szukasz rozwiązania swojego technicznego problemu. Masz 3 opcje. 

1. Napisz na jednej z naszych grup na Facebooku. Jest duża szansa, że ktoś borykał się z podobnym problemem i udzieli ci pomocy lub podpowie co dalej. Po to stworzyliśmy grupy by użytkownicy pomagali sobie nawzajem. Lista naszych grup znajduje się TUTAJ

2. Jeżeli nie posiadasz konta na Facebooku lub nie chcesz go mieć, nadal możesz liczyć na bezpłatną pomoc z naszej strony pisząc na forum, gdzie osobiście odpowiadamy na pytania i pomagamy rozwiązywać problemy w miarę możliwości czasowych. Podobnie jak w przypadku grup możesz również liczyć na społeczność FORUM.

3. Jeżeli zależy Ci na czasie, chcesz mieć pewność rozwiązania problemu – zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Profesjonalnie rozpoznamy problem, dokonamy wyceny, podejmiemy się naprawy po zatwierdzeniu kosztorysu, a także dokonamy bezpłatnych napraw gwarancyjnych. Wiele problemów daje się rozwiązać zdalnie, choć niektóre mechaniczne, mogą wymagać przesłania do nas sprzętu.

** Z powodu olbrzymiej ilości zapytań on-line poprzez komunikatory, które zajmuje nam bezcenny czas potrzebny na przygotowanie materiału wideo i inne garażowe zajęcia, nie będziemy konsultować problemów technicznych w inny niż podany wyżej sposób. 

Nie dotyczy Patronów GMZ