Resety Anety A8

Masz problem z drukarką? Zadaj pytanie w tym dziale.
Awatar użytkownika
cyberduck
Drukarka 3D: Tronxy X5S z BtTouch , Plyta MKS Base v1.3 z dotykowym wyswietlaczem
Kontakt:

#11 Re: Resety Anety A8

Postautor: cyberduck » 07 kwietnia 2018, 12:38 - sob

No to jest olbrzymi spadek. Zwazywszy uwage na to, ze najwiecej pradu pobiera stolik i napiecie trzyma, a wykancza
zasilacz grzalka w glowicy to moze sprawdz glowice ... Gdzies z filmiku pana Tomasz pamietam, ze ta grzalka ma
tylko 40W. To by mi wygladalo na jakies zwarcie nawet . Gdzies tutaj pisales, ze jak poruszales kabelkami to bylo przez
jakis czas ok wiec moze sprawdz polaczenia ?

yarek
Drukarka 3D: Anet A8

#12 Re: Resety Anety A8

Postautor: yarek » 10 kwietnia 2018, 17:17 - wt

No to jest olbrzymi spadek. Zwazywszy uwage na to, ze najwiecej pradu pobiera stolik i napiecie trzyma, a wykancza
zasilacz grzalka w glowicy to moze sprawdz glowice ... Gdzies z filmiku pana Tomasz pamietam, ze ta grzalka ma
tylko 40W. To by mi wygladalo na jakies zwarcie nawet . Gdzies tutaj pisales, ze jak poruszales kabelkami to bylo przez
jakis czas ok wiec moze sprawdz polaczenia ?
Przy 40W i 12V to grzałka powinna mieć ok. 3ohmow i tyle ma.
Dziś otrzymałem drugi zasilacz. Jak ręką odjął. Dla pewności podłączyłem jeszcze raz oryginalny i problem znów się pojawił. No to działam na nowym a stary wysyłam do wymiany.
Dzięki wszystkim za cenne porady, gdybania i podpowiedzi. Mam nadzieję, że przydadzą się również innym użytkownikom forum. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
cyberduck
Drukarka 3D: Tronxy X5S z BtTouch , Plyta MKS Base v1.3 z dotykowym wyswietlaczem
Kontakt:

#13 Re: Resety Anety A8

Postautor: cyberduck » 11 kwietnia 2018, 16:25 - śr

Za sam spadek napiecia faktycznie mogl byc tez odpowiedzialny sam zasilacz.
Fajnie ze dziala.

Wróć do „Dział techniczny”