Anet A8 – Firmware Repetier 0.92.9 PL

Oryginalnie drukarki Anet A8 zostają wyposażone w oprogramowanie układowe o bardzo okrojonych możliwościach. Jeżeli pokusimy się o głębszą analizę menu urządzenia, można odnieść wrażenie że oprogramowanie jest okrojoną i dostosowaną wersja starszej wersji oprogramowania układowego Repetier. Niniejsza instrukcja ma za zadanie przeprowadzić użytkownika przez cały proces zmiany oprogramowania układowego zwanego dalej Firmwarem.

Analizując budowę komputera pokładowego doszliśmy do wniosku, iż nie powinno być niczym skomplikowanym załadowanie oryginalnego i skonfigurowanego dla potrzeb urządzenia Anet A8 firmware’u Repetier w najwyższej obecnie dostępnej wersji 0.92.9. Płyta drukarki wykorzystuje podobny procesor jak Arduino Mega 2560, oraz układ komunikacji szeregowej CH340 stosowany w większości tzw. „klonów Arduino” produkowanych w Państwie Środka…

Dalszą część tego tekstu należy pobrać z naszego Google Drive, ponieważ materiał wraz z potrzebnymi plikami ma 135 MB i nie mieści się na naszej stronie.

Pełna wersja artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze “Anet A8 – Firmware Repetier 0.92.9 PL”